вверхвниз
![Повітряний фільтр тонкого очищення SCHMITZ 1152716 [Hengst], фото 1](https://images.prom.ua/7371791497_povitryanij-filtr-tonkogo.jpg)
Повітряний фільтр тонкого очищення SCHMITZ 1152716 [Hengst]
410 ₴
- В наявності
- Код: T14866
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1152716 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Кросс-номери | 11711495 14519262 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 83 мм |
| Внутрішній діаметр | 64 мм |
| Довжина | 304 мм |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Форма фільтра | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка автомобіля | SCHMITZ, VOLVO |
| Тип фільтра | Повітряний фільтр |
Фільтр тонкого очищення повітря Hengst E1504LS
- Зовнішній діаметр: 83 мм
- Внутрішній діаметр: 64 мм
- Довжина: 304 мм
- 1402334 CATERPILLAR
- RE68049 JOHN DEERE
- 1152716 SCHMITZ
- 11711495 VOLVO
- 14519262 VOLVO
Інформація для замовлення
- Ціна: 410 ₴


![Повітряний фільтр тонкого очищення SCHMITZ 1152716 [Hengst], фото 2](https://images.prom.ua/7371791496_w70_h90_povitryanij-filtr-tonkogo.jpg)
![Повітряний фільтр тонкого очищення SCHMITZ 1152716 [Hengst], фото 3](https://images.prom.ua/7371791550_w70_h90_povitryanij-filtr-tonkogo.jpg)
