вверхвниз
![Повітряний фільтр грубої очистки SCHMITZ 1157463 [Hengst], фото 1](https://images.prom.ua/7371693553_povitryanij-filtr-gruboyi.jpg)
Повітряний фільтр грубої очистки SCHMITZ 1157463 [Hengst]
850 ₴
- В наявності
- Код: T14865
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1157463 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Кросс-номери | 8050800 11711494 14519261 43926773 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 128 мм |
| Внутрішній діаметр | 83 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota, Volvo, Iveco |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Форма фільтра | Циліндричний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка автомобіля | IVECO, SCHMITZ, VOLVO |
| Тип фільтра | Повітряний фільтр |
Фільтр грубого очищення повітря Henangst E1504L
- Зовнішній діаметр: 128 мм
- Внутрішній діаметр: 83 мм
- Довжина: 312 мм
- 1348726 CATERPILLAR
- 11FK20080 HYUNDAI
- 8050800 IVECO
- AM129028 JOHN DEERE
- RE68048 JOHN DEERE
- 3214311700 MITSUBISHI
- 1157463 SCHMITZ
- 17741U210071 TOYOTA
- 11711494 VOLVO
- 14519261 VOLVO
- 43926773 VOLVO
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴


![Повітряний фільтр грубої очистки SCHMITZ 1157463 [Hengst], фото 2](https://images.prom.ua/7371693565_w70_h90_povitryanij-filtr-gruboyi.jpg)
![Повітряний фільтр грубої очистки SCHMITZ 1157463 [Hengst], фото 3](https://images.prom.ua/7371693597_w70_h90_povitryanij-filtr-gruboyi.jpg)
![Повітряний фільтр грубої очистки SCHMITZ 1157463 [Hengst], фото 4](https://images.prom.ua/7371693578_w70_h90_povitryanij-filtr-gruboyi.jpg)
