Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1152672 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Кросс-номери | 1152672 5021107663 85100002716 5760000 247138 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Зовнішній діаметр | 93.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 62.5 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Сумісність з маркою | John Deere, MAN, KRONE, Renault, Daf |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Вантажний автомобіль |
| Тип фільтра | Накручувальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка автомобіля | DAF, KRONE, MAN, RENAULT RVI, SCHMITZ |
Паливний фільтр Hengst H18WK04
- Зовнішній діаметр: 71,5/93,5 мм
- Внутрішній діаметр: 62,5 мм
- Довжина: 210 мм
- Розмір різі: M16x1.5
- 0241505 DAF
- 0247138 DAF
- 247138 DAF
- 7984903 GENERAL MOTORS
- AM043901 JOHN DEERE
- 5760000 KRONE
- 85100002716 MAN
- 5021107663 RVI
- 1152672 SCHMITZ
Інформація для замовлення
- Ціна: 640 ₴

![Паливний фільтр SCHMITZ 1152672 [Hengst], фото 2](https://images.prom.ua/7206426745_w70_h90_palivnij-filtr-schmitz.jpg)
![Паливний фільтр SCHMITZ 1152672 [Hengst], фото 3](https://images.prom.ua/7206426749_w70_h90_palivnij-filtr-schmitz.jpg)
![Паливний фільтр SCHMITZ 1152672 [Hengst], фото 1](https://images.prom.ua/7206426741_palivnij-filtr-schmitz.jpg)
