
Лебідка електрична автомобільна SUPERWINCH SX 12000 12V сіра із синтетичним тросом
44 530 ₴
- В наявності
- Код: T14599
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 24.3 м |
| Виробник | Superwinch |
| Країна виробник | США |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для автомобілів SUPERWINCH
- Модифікація: SX12SR 12V
- Тягове зусилля: 12000 Lbs (фунтів) / 5443 кг
- Потужність мотора: 6 л.с.
- Гальмо: автоматичний
- Передатне число: 231:1
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 559,8 x 160 x 245,6 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114 мм
- Розміри барабана: 264 x 223 мм
Завдяки інноваційним функціям, як-от запатентована підсвітка барабана, портативний блок керування та синтетичний трос діаметром 9,5 міліметра та завдовжки 24,3 метра, лебідки серії SX перевершують найвищі стандарти, пропонуючи водночас доступну ціну та стильний дизайн.
Лебідки Superwinch виробляються в США й уже багато років є на ринку, завойовуючи популярність серед шанувальників бездоріжжя й екстремального водіння. Ці лебідки не тільки підходять для різних завдань і мають високу потужність, але й вирізняються високою якістю виготовлення.
Автомобільні лебідки Superwinch мають широкий спектр застосування. Їх використовують не тільки прихильники та професіонали бездоріжжя, а й екстремальні водії. Вони також застосовуються компаніями з надання допомоги на дорогах, що працюють над буксируванням транспортних засобів, де цей тип пристрою необхідний для евакуаторів та спеціалізованої техніки.
- Тягове зусилля 5443 кг
- Герметичний двигун потужністю 6 к.с.
- Переносний блок керування з алюмінію
- Бездротовий ручний пульт дистанційного керування та дротовий ручний пульт дистанційного керування завдовжки 3,6 м із перезаряджуваним ліхтариком
- Триступенева планетарна передача з передавальним співвідношенням 231:1
- Синтетичний трос діаметром 9,5 міліметра та завдовжки 24,3 метра
- Ціна: 44 530 ₴











