вверхвниз

Лебідка електрична автомобільна POWERWINCH PW12000 24V
18 910 ₴
- В наявності
- Код: T12640
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Виробник | Powerwinch |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 24 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для автомобілів POWERWINCH PW12000 24V
- Тягове зусилля: 12000 Lbs (фунтів) / 5443 кг
- Потужність мотора: 6 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 265:1
- Енергоспоживання: 24В 0 кг – 45А, 5443 кг – 190А
- Швидкість: 0 кг — 7,8 м/хв 5443 кг — 2,2 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 546 x 160 x 218 мм
- Розміри барабана: 64 мм x 226 мм
- Розміщення кріпильних болтів: 254 мм x 114,3 мм
- Трос: 9,5 мм x 26 м
- Вага: 40 кг
Powerwinch PW12000 — європейський бестселер.
- Номінальна тягова потужність 5443 кг — дійсно висока, підходить практично для будь-яких умов
- Герметичні двигуни потужністю 6 к.с. - захищені від дощу, снігу та пилу
- Потужний 3-ступеневий планетарний редуктор — забезпечує передавання крутного моменту на вимогу
- Посилені опори барабана — перевірені на максимальне навантаження до моменту зупинки
- Герметичний електромагнітний клапан — один із найкращих на ринку, водонепроникний
- Гумовий ручний пульт дистанційного керування — перевірена в польових умовах конструкція забезпечує комфортне використання
- Напрямна для троса підвищеної міцності матова поверхня витримує вплив погодних умов і зношування сталевого троса.
- Ергономічний регулятор вільного ходу шпулі дуже простий у використанні — зручний і не вимагає зусиль під час керування; функція підняття та повороту гарантує увімкнення або вимкнення вільного ходу шпулі, безпека понад усе
До комплекту лебідки входять:
- Сталевий трос 9,5 x 26 м із загартованим осердям
- Гак
- Роликова напрямна
- Солоноїд 500А
- Бездротовий пульт дистанційного керування
- Дротовий пульт дистанційного керування
- Комплект кріпильних гвинтів
- Інструкція користувача
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 910 ₴






