| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4087 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 68 |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH K9000XP-SR 12V із синтетичним тросом і бездротовим керуванням
- Модифікація: K9000XP
- Тягове зусилля: 9000 Lbs (фунтів) / 4087 кг
- Потужність мотора: 7 к.с./5.2 кВт М
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 104:1
- Швидкість намотування/потрібна потужність: 2,7 м/хв/380 А
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 540 х 165 х 187 мм
- Розміри барабана: 64 x 224 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Вага: 28 кг
Серия XP от Kangaroowinch, порівнюючи з іншими лебідками, вирізняється насамперед швидкістю намотування троса. Завдяки передавальному числу 104:1 в поєднанні з надійним і водонепроникним електродвигуном потужністю 7 кс, вийшла надшвидка лебідка, швидкість намотування каната без вантажу становить 21 м/хв, а за повного навантаження 2,7 м/хв.
Лебідки серії XP обладнані 3-ступеневою планетарною передачею, важелями зчеплення підйому та повороту, міцними стяжними тягами та водонепроникним реле на 500 амперів зі срібними контакторами.
Комплектація
- трос синтетичний 9,5 мм х 26 м
- гак
- алюмінієвий клюз
- блок керування з реле 500 А
- комплект проводки
- бездротове керування
- дротовий пульт
- кріпильні гвинти
- посібник користувача
- специфікація
- Ціна: 22 326 ₴












