
Лебідка електрична автомобільна KANGAROOWINCH K8000XP 12V з синтетичним тросом
20 740 ₴
- В наявності
- Код: T11923
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 3633 кг |
| Діаметр троса | 8.5 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Інтегроване управління | Так |
| Клас захисту | 68 |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH K8000XP-SR 12V із синетичним тросом і бездротовим керуванням 126:1
- Модифікація: K8000XP
- Тягове зусилля: 8000 Lbs (фунтів) / 3633 кг
- Потужність мотора: 6 к.с. / 4,5 кВт М
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 126:1
- Швидкість намотування/потрібна потужність: 2,6 м/хв/340 А
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 540 х 165 х 187 мм
- Розміри барабана: 64 x 224 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Вага: 27 кг
Серия XP от Kangaroowinch, , порівнюючи з іншими лебідками, вирізняється насамперед швидкістю намотування каната. Завдяки передавальному числу 126:1 в поєднанні з надійним і водонепроникним електродвигуном потужністю 6 кс, вийшла надшвидка лебідка, швидкість намотування каната без вантажу становить 18 м/хв, а за повного навантаження 2,6 м/хв.
Лебідки серії XP обладнані 3-ступеневою планетарною передачею, важелями зчеплення підйому та повороту, міцними стяжними тягами та водонепроникним реле на 500 амперів зі срібними контакторами.
Комплектація
- трос синтетичний 8,5 мм х 26 м
- гак
- алюмінієвий клюз
- блок керування з реле 500 А
- комплект проводки
- бездротове керування
- дротовий пульт
- кріпильні гвинти
- посібник користувача
- специфікація
- Ціна: 20 740 ₴











