| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 5454 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 25 м |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для автомобілів
- Модифікація: W12000
- Тягове зусилля: 12000 Lbs (фунтів) / 5454 кг
- Потужність мотора: 5.5 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 265:1
- Реле: 2 x 250А
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 539 мм x 155 мм x 198 мм
- Розміри барабана: 63 мм x 226 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Трос: 9,5 мм x 25 м
- Вага: 39 кг
Брак логотипу конкретної марки на лебідці дає змогу знизити її ціну, але також скорочує гарантійний термін до одного року. Це дешевша альтернатива, але водночас зберігається висока якість продукції.
Лебідка на 12 В обладнана герметичним двигуном потужністю 5,5 к.с., високоточним щіткотримачем і подовженим ротором зі збільшеним крутним моментом.
Передові, сучасні технічні рішення дають змогу ефективно використовувати лебідку, споживаючи за повного навантаження не більш ніж 360 А!
Блок реле на 2 x 250 А встановлений на барабані. Перенести його не проблема, займе всього кілька хвилин.
Надійне фрикційне гальмо утримує вантаж, а міцне 3-ступеневе планетарний редуктор із посиленої сталі гарантує багаторічну безперебійну роботу.
- Ціна: 17 763 ₴




