| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 4309 кг |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 26.5 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для автомобілів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K9500
- Тягове зусилля: 9500 Lbs (фунтів) / 4309 кг
- Потужність мотора: 6,6 к.с./ 4,9 кВт 12 В, послідовне обмотування
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 150:1
- Споживання електроенергії: 0 кг — 76 А, 4309 кг — 350 А
- Швидкість: 0 кг — 14 м/хв 4309 кг — 2,4 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 527 мм x 163 мм x 205 мм
- Розміри барабана: 64 мм x 224 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Вага: 38 кг
До комплекту з лебідкою входять:
- сталевий трос 9,5 мм x 26,5 м з коушем і гаком
- напрямна ролика
- керування кабельне
- бездротове керування
- кріпильні гвинти
- проведення
- блок реле 500А
- посібник користувача
Лебідка обладнана герметичним лінійним двигуном потужністю 6,6 к.с./4,9 кВт, високоточним щіткотримачем і довгим ротором із покращеним крутним моментом. Передові сучасні технічні рішення забезпечують ефективну роботу під час споживання електроенергії не більш ніж 500 А за повного навантаження. Дуже якісні ущільнення, модифікований блок реле — посилений, герметичний і з найкращою прокладкою кабелів.
Крім того, лебідка Kangaroowinch обладнана високоміцним сталевим тросом із міцним запобіжним гаком на кінці. Трос намотується на міцну 4-роликову напрямну з оцинкованої сталі. Надійне фрикційне гальмо утримує вантаж, а довговічний 3-ступеневий планетарний редуктор із посиленої сталі забезпечує багаторічну безперебійну роботу.
- Ціна: 19 520 ₴





