
Лебідка електрична автомобільна KANGAROOWINCH K13000 12V з синтетичним тросом
22 204 ₴
- В наявності
- Код: T11183
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 10 мм |
| Довжина троса | 28 м |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Напруга | 12 В |
| Привід лебідки | 12V |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5907 кг |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
Лебідка електрична для автомобілів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K13000
- Тягове зусилля: 13000 Lbs (фунтів) / 5907 кг
- Потужність мотора: 6,5 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 265:1
- Споживання електроенергії: 12В 0 кг – 80А, 5907 кг – 415А
- Швидкість: 0 кг – 6,8 м/хв 5907 кг – 1,5 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 546 x 160 x 218 мм
- Розміри барабана: 64 мм x 226 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Вага: 29 кг
До комплекту з лебідкою входять:
- синетичний трос 10 мм x 28 м з коушем, гаком
- клюз
- керування на кабелі
- бездротове керування
- кріпильні гвинти
- проведення
- блок реле 500А
- посібник користувача
Ця модель вирізняється чудовими ущільненнями та модернізованим блоком реле — посиленим, герметичним і з поліпшеним прокладанням кабелів. Лебідка обладнана герметичним лінійним двигуном потужністю 6,5 к.с., високоточним щіткотримачем і довгим ротором зі збільшеним крутним моментом. Передові сучасні технічні рішення забезпечують ефективну роботу лебідки зі споживанням енергії не більш ніж 415 А за повного навантаження!
Коробка, у якій розміщене вбудоване герметичне реле високої потужності на 500 А, розташована над двигуном, її перенесення займе лише кілька хвилин.
Крім того, компанія Kangaroowinch оснастила свою лебідку синтетичним тросом з мінімальним розривним навантаженням 10 300 кг, на кінці якого встановлено коуш і міцний гак із запобіжним фіксатором. Трос намотується через міцний алюмінієвий напрямний елемент. Надійне фрикційне гальмо утримує вантаж, а довговічний 3-ступеневий планетарний редуктор, повністю виготовлений з армованої сталі, гарантує багаторічну безперебійну роботу.
- Ціна: 22 204 ₴










