
Лебідка електрична до квадроцикла KANGAROOWINCH K3500 SR 12V з синтетичним тросом
9 638 ₴
- В наявності
- Код: T10590
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1587 кг |
| Діаметр троса | 5 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K3500
- Тягове зусилля: 3500 Lbs (фунтів) / 1587 кг
- Потужність мотора: 3,2 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 271:1
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 310 х 115 х 120 мм
- Розміри барабана: 38 x 74 мм
- Відстань між кріпленнями: 124 x 76 мм
- Вага: 7,65 кг + 1,1 кг монтажна пластина
До стандартного комплекту з лебідкою входять:
- синтетичний трос 5 мм x 13 м з гаком
- клюз
- керування кабельне
- бездротове керування
- водонепроникне реле 300А
- монтажна пластина
- кріпильні гвинти
- силові кабелі
- посібник користувача
Лебідка K3500 обладнана добре герметизованим двигуном із неперевершеною потужністю 3,2 к.с. і двоступеневою планетарною коробкою передач з передавальним співвідношенням 271:1, що забезпечує їй буксирувальну здатність понад 1580 кг. Компанія Kangaroowinch завжди приділяє першорядну увагу найвищій якості виготовлення, і K3500 не є винятком. Крім того, лебідка вирізняється високою плавністю роботи та надійністю.
- Ціна: 9 638 ₴










