
Лебідка електрична до квадроцикла KANGAROOWINCH K3000 12V
6 344 ₴
- В наявності
- Код: T10587
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1361 кг |
| Діаметр троса | 4.8 мм |
| Довжина троса | 13 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K3000
- Тягове зусилля: 3000 Lbs (фунтів) / 1361 кг
- Потужність мотора: 3 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 153:1
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 338 х 123 х 118 мм
- Розміри барабана: 38 x 74 мм
- Відстань між кріпленнями: 124 x 76 мм
- Вага: 8,45 кг
До стандартного комплекту з лебідкою входять:
- сталевий трос 4,8 мм x 13 м з гаком
- роликова напрямна
- керування кабельне
- бездротове керування
- водонепроникне реле 250А
- монтажна пластина
- кріпильні гвинти
- силові кабелі
- посібник користувача
Лебідка K3000 обладнана добре герметизованим двигуном із безпрецедентною потужністю 3 к. с. і одноступеневою планетарною коробкою передач із передавальним співвідношенням 153:1, що забезпечує їй буксирувальну здатність понад 1361 кг. Компанія Kangaroowinch завжди приділяє першорядну увагу найвищій якості виготовлення і K3000 не є винятком. Крім того, лебідка відрізняється високою плавністю роботи та надійністю і задовольнить навіть найвимогливіших користувачів.
K3000 — чудовий вибір для квадроциклів, всюдиходів, човнів і службової техніки.
- Ціна: 6 344 ₴










