Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 9090 кг |
| Діаметр троса | 13 мм |
| Довжина троса | 22 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 24 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для автомобілів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K20000E
- Тягове зусилля: 20000 Lbs (фунтів) / 9090 кг
- Потужність мотора: 6,5 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 358,4:1
- Споживання електроенергії: 24 В 0 кг — 68 А, 9090 кг — 530 А
- Швидкість: 0 кг — 7,3 м/хв, 9090 кг — 0,8 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 555 x 196 x 249 мм
- Розміри барабана: 88 x 221,6 мм
- Відстань між кріпленнями: 254 x 114,3 мм
- Вага: 70 кг
До комплекту лебідки K20000E входять:
- сталевий трос діаметром 13 мм і завдовжки 22 м із гаком на кінці.
- напрямна ролика з суцільної сталі
- зручний пульт дистанційного керування на кабелі
- коробка з герметичним, ефективним реле 500А
- кабелі, необхідні для під'єднання лебідки
- кріпильні гвинти
- письмова гарантія
- посібник користувача
- Ефективний двигун потужністю 6,5 к.с.
- Планетарна передача, повністю виготовлена із загартованої сталі.
- Автоматичне гальмо зі 100% вантажністю.
- Неперевершена міцність, що дає змогу тягнути вантаж до 9090 кг.
- Зручність використання й гарантована надійність
Інформація для замовлення
- Ціна: 32 330 ₴






