| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 27 м |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5907 кг |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
Лебідка електрична для автомобілів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K13000
- Тягове зусилля: 13000 Lbs (фунтів) / 5907 кг
- Потужність мотора: 6,5 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 265:1
- Споживання електроенергії: 24В 0 кг – 45А, 5907 кДж – 210А
- Швидкість: 0 кг – 6,8 м/хв 5907 кг – 1,5 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 546 x 160 x 218 мм
- Розміри барабана: 64 мм x 226 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Вага: 40 кг
До комплекту з лебідкою входять:
- сталевий трос 9,5 мм x 27 м з коушем, гаком
- роликова напрямна
- керування на кабелі
- бездротове керування
- кріпильні гвинти
- проведення
- блок реле 500А
- посібник користувача
Ця модель вирізняється чудовими ущільненнями та модернізованим блоком реле — посиленим, герметичним і з поліпшеним прокладанням кабелів. Лебідка обладнана герметичним лінійним двигуном потужністю 6,5 к.с., високоточним щіткотримачем і довгим ротором зі збільшеним крутним моментом. Передові сучасні технічні рішення забезпечують ефективну роботу лебідки зі споживанням енергії не більш ніж 415 А за повного навантаження!
Коробка, у якій розміщене вбудоване герметичне реле високої потужності на 500 А, розташована над двигуном, її перенесення займе лише кілька хвилин.
Крім того, компанія Kangaroowinch обладнала свою лебідку сталевим тросом із коушем, стандартно обладнаним міцним гаком і запобіжним фіксатором. Трос намотується через міцний роликовий напрямний механізм. Надійне фрикційне гальмо утримує вантаж, а довговічний 3-ступеневий планетарний редуктор, повністю виготовлений з армованої сталі, гарантує багаторічну безперебійну роботу.
- Ціна: 20 374 ₴












