| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр троса | 9.5 мм |
| Довжина троса | 26 м |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Матеріал троса | Сталь |
| Напруга | 12 В |
| Привід лебідки | 12V |
| Стан | Новий |
| Тип редуктора | Планетарний |
| Тягове зусилля | 5443 кг |
| Функціональне призначення | Кросовер, Евакуаторна, Легкове авто |
Лебідка електрична для автомобілів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K12000
- Тягове зусилля: 12000 Lbs (фунтів) / 5443 кг
- Потужність мотора: 6 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 265:1
- Споживання електроенергії: 12В 0 кг – 80А, 5443 кг – 360А
- Швидкість: 0 кг — 7,8 м/хв 5443 кг — 2,2 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 546 x 160 x 218 мм
- Розміри барабана: 64 мм x 226 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 254 мм x 114,3 мм
- Маса: 37,5 кг
До комплекту з лебідкою входять:
- сталевий трос 9,5 мм x 26 м з коушем, гаком
- роликова напрямна
- керування на кабелі
- бездротове керування
- кріпильні гвинти
- проведення
- блок реле 500А
- посібник користувача
Чудові ущільнення, модернізований блок реле — посилений, більш герметичний і з покращеним проведенням. Ця 12-вольтова лебідка обладнана герметичним лінійним двигуном потужністю 6 к.с., високоточним щіткотримачем і довгим ротором зі збільшеним крутним моментом. Передові сучасні технічні рішення забезпечують ефективну роботу лебідки зі споживанням енергії не більш ніж 360 А за повного навантаження!
Блок із вбудованим герметичним реле високої потужності 500 А встановлюється на барабан у стандартній комплектації. За потреби його перенесення займе лише кілька хвилин.
Крім того, компанія Kangaroowinch оснастила свою 12-вольтову автомобільну лебідку сталевим тросом із високоміцним осердям, обладнаним міцним гаком і запобіжним пристроєм у стандартній комплектації. Трос намотується на міцну 4-роликову напрямну з оцинкованої сталі. Надійне фрикційне гальмо утримує вантаж, а довговічний 3-ступеневий планетарний редуктор із посиленої сталі забезпечує багаторічну безперебійну роботу.
- Ціна: 18 300 ₴












