вверхвниз

Лебідка електрична автомобільна KANGAROOWINCH K6000E SR STB 12V з синтетичним тросом
13 786 ₴
- В наявності
- Код: T7313
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 2722 кг |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 16 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Синтетика |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос синтетичний |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K6000E STB
- Тягове зусилля: 6000 Lbs (фунтів) / 2722 кг
- Потужність мотора: 1,9 л.с.
- Гальмо: автоматичне
- Солоноїд: комбінований герметичний 250А
- Передатне число: 226:1
- Споживання електроенергії: 12В 0 кг — 40А, 2722 кг — 250А
- Швидкість: 2722 кг — 1,2 м/хв
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 380 x 115 x 190 мм
- Розміри барабана: довжина — 120 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 168 мм x 76 мм
- Вага: 11,5 кг
Лебідка Kangaroowinch K6000E — це потужна лебідка в компактному корпусі. Новинка в великому асортименті лебідок Kangaroowinch — компроміс між лебідками для невеликих позашляховиків і квадроциклів, і стандартними лебідками з буксирувальною здатністю понад 4 тонн. Модель K6000E доступна у 12-вольтовій версії та може підіймати вантажі вагою до 2722 кг.
Комплект містить:
- професійна лебідка K6000E-SR
- алюмінієва напрямна
- універсальна монтажна пластина
- пульт дротовий, пульт бездротовий
- трос 6 мм x 16 м з гаком
- необхідне проведення
- кріпильні гвинти
- посібник користувача
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 786 ₴











