
Лебідка електрична до квадроцикла KANGAROOWINCH K4500 12V
9 638 ₴
- В наявності
- Код: T7311
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 2040 кг |
| Діаметр троса | 6.5 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для квадроциклів і ATV, легкових автомобілів і причепів KANGAROOWINCH
- Модифікація: K4500
- Тягове зусилля: 4500 Lbs (фунтів) / 2040 кг
- Потужність мотора: 3,9 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 271:1
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 350 x 115 x 120 мм
- Розміри барабана: 50 x 115 мм
- Відстань між кріпильними болтами: 165 x 76 мм
- Вага: 12,1 кг + 1,55 монтажна пластина
До стандартного комплекту з лебідкою входять:
- сталевий трос 6,5 мм x 15 м з гаком
- роликова напрямна
- керування кабельне
- бездротове керування
- водонепроникне реле 300А
- монтажна пластина
- кріпильні гвинти
- силові кабелі
- посібник користувача
Електрична лебідка Kangaroowinch K4500 зі сталевим тросом — це компактна лебідка, розроблена насамперед для квадроциклів і всюдиходів. Вона пропонує найкраще співвідношення ціни та якості на ринку серед лебідок такого типу!
Лебідка K4500 обладнана герметичним двигуном із неперевершеною потужністю 3,9 к.с. і двоступеневою планетарною передачею з передавальним співвідношенням 271:1, що забезпечує тягове зусилля понад 2000 кг. Лебідка вирізняється високою плавністю роботи та надійністю, вона задовольнить навіть найвимогливіших користувачів.
Модель K4500 — чудовий вибір для квадроциклів, всюдиходів, човнів і службових автомобілів.
- Ціна: 9 638 ₴










