
Лебідка електрична до квадроцикла KANGAROOWINCH K4000 12V
9 516 ₴
- В наявності
- Код: T7310
| Основні | |
|---|---|
| Тягове зусилля | 1814 кг |
| Діаметр троса | 6 мм |
| Довжина троса | 15 м |
| Виробник | Kangaroo |
| Країна виробник | Польща |
| Привід лебідки | 12V |
| Матеріал троса | Сталь |
| Стан | Новий |
| Напруга | 12 В |
| Комплектація інструменту | Трос сталевий |
| Функціональне призначення | Снігохідна, Квадроцикл, Легкове авто |
| Тип редуктора | Планетарний |
Лебідка електрична для квадроциклів и ATV KANGAROOWINCH
- Модифікація: K4000
- Тягове зусилля: 4000 Lbs (фунтів) / 1814 кг
- Потужність мотора: 3,3 к.с.
- Гальмо: автоматичне
- Передатне число: 271:1
- Габаритні розміри (Довжина х Ширина х Висота): 310 x 115 x 120 мм
- Розміри барабана: 38 x 74 мм
- Відстань між кріпленнями: 124 x 76 мм
- Вага: 10,5 кг + 1,1 кг монтажна пластина
Стандартний комплект лебідки містить:
- сталевий трос 6 мм x 15 м з гаком
- роликова напрямна
- керування кабельне 300А
- бездротове керування
- водонепроникне реле
- монтажна пластина
- кріпильні гвинти
- силові кабелі
- посібник користувача
Електрична лебідка Kangaroowinch K4000 зі сталевим тросом — це компактна лебідка, розроблена насамперед для квадроциклів і всюдиходів. Вона пропонує найкраще співвідношення ціни та якості на ринку серед лебідок такого типу!
Лебідка K4000 обладнана герметичним двигуном з неперевершеною потужністю 3,3 к. с. і двоступеневою планетарною коробкою передач із передавальним співвідношенням 271:1, що забезпечує тягове зусилля понад 1800 кг. Лебідка вирізняється високою плавністю роботи та надійністю, тому задовольнить навіть найвимогливіших користувачів.
Лебідка K4000 — чудовий вибір для квадроциклів, всюдиходів, човнів і господарських потреб.
- Ціна: 9 516 ₴










