-17%Генератор дизельний однофазний KRAFT&DELE KD122 6-6,5 кВт (Польща)
43 920 ₴
36 600 ₴
- В наявності
- Код: T14551-DIS
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Час безперервної роботи | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантаження | Так |
| Кількість фаз | 1 |
| Конструкція | Портативна |
| Максимальна потужність | 6.5 кВт |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна потужність | 6 кВт |
| Номінальна сила струму | 8.3 А |
| Підключення пристрою | Розетка AC 230В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип палива | Дизельне |
| Частота струму | 50 Гц |
| Додаткові характеристики | |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Захисний кожух | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Наявність вольтметра | Так |
| Режими запуску | Електричний, Ручний запуск |
| Ручка для перенесення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 110 кг |
| Висота | 680 мм |
| Довжина | 760 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Двигун | |
| Кількість обертів вала двигуна | 3000 об/хв |
| Потужність двигуна | 10 к. с. |
| Об'єм паливного бака | 10 л |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інверторний | Немає |
| Максимальна потужність кВт | 6.5 |
| Номінальна потужність кВТ | 6 |
Генератор KD122 від KRAFT&DELE — це потужний і стабільний генератор, призначений для аварійного електропостачання та використання в місцях без постійного електропостачання. Він ідеально підходить для будівельних майданчиків, будинків, дачних будиночків, кемпінгів і будь-яких інших місць, де потрібне надійне джерело живлення для обладнання та інструментів.
Модель KD122 забезпечує справжню, нічим не зменшену та не завищену максимальну потужність 6500 Вт і постійну потужність 6000 Вт, що дає змогу їй справлятися з важчими навантаженнями та вимогливішими приладами. Генератор обладнаний AVR (регулятором напруги), вольтметром і зручним виходом 12 В для заряджання акумулятора. Двигун із хромованим поршнем працює тихо та плавно, а гумові стабілізатори та опори двигуна ефективно гасять вібрації та знижують рівень шуму.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Максимальна потужність до 6500 Вт — потужне та стабільне джерело живлення
- 3 розетки на 230 В і 1 розетка на 12 В — універсальні варіанти під'єднання
- Система AVR — стабілізація напруги для безпечнішої роботи пристроїв
- Вольтметр — швидке керування робочими параметрами генератора
- Можливість запуску за допомогою електронного ключа та ручного запуску
- Функція заряджання акумулятора 12 В/8,3 А
- Мідна обмотка генератора — найкраща провідність і триваліший термін експлуатації
- Встановлені на амортизувальних подушках — менше вібрації й шуму
- Міцні колеса та дві ручки — полегшують переміщення
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Бренд: KRAFT&DELE
- Модель: KD122
- Напруга: 230 В / 50 Гц (однофазний)
- Двигун: Дизельний із повітряним охолодженням
- Кількість розеток: 3x230 В / 1x12 В
- Потужність двигуна: 10 л.с.
- Максимальна потужність генератора: 6500 Вт
- Генератор безперервної потужності: 6000 Вт
- Стабілізатор напруги: Так, AVR
- Запуск: Ручний
- Вольтметр: Да
- Покажчик рівня палива: Да
- Функція випрямляча Так, 12 В/8,3 А
- Місткість паливного бака: Приблизно 10 л (приблизно 11-12 годин роботи від одного бака)
- Мідна обмотка: Да
- Джерело живлення: дизельне паливо
- Матеріали: неіржавка сталь, алюміній, пластик
- Встановлено на амортизувальних подушках: Да
- Вага: 110 кг
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Генератор електроенергії KD122
- Кабелі для заряджання акумуляторів
- Ключ для свічок
- Викрутка
- Виделка 3x230 В
- Інструкція користувача польською мовою
- Оригінальне паковання
- Ціна: 36 600 ₴










