Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | CGM |
| Країна виробник | Італія |
| Тип палива | Бензин |
| Конструкція | Портативна |
| Напруга | 230 В |
| Номінальна сила струму | 10.8 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна потужність | 1.8 кВт |
| Максимальна потужність | 2 кВт |
| Час безперервної роботи | 5.7 годин |
| Захист від перевантаження | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Стан | Новий |
| Двигун | |
| Марка двигуна | CGM 5HP |
| Об'єм паливного бака | 4 л |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Кількість циліндрів | 1 |
| Споживання палива | 0.7 л/год |
| Система охолодження двигуна | Повітряна |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 435 мм |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Вага | 18.3 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Режими запуску | Ручний запуск |
| Автоматичний регулятор напруги | Так |
| Рівень шуму | 62 дБ |
| Захисний кожух | Так |
| Датчик рівня мастила | Так |
| Ручка для перенесення | Так |
| Кількість коліщат | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Номінальна потужність кВТ | 1.8 |
| Інверторний | Да |
| Максимальна потужність кВт | 2 |
Модельний ряд SUPER POWER INVERTER
це високоякісний генератор, який гарантує високий рівень надійності. Сильні сторони SUPER POWER INVERTER: технологія інвертор, яка дозволяє знизити споживання палива та рівень демпфування шуму, пропонує високий рівень функціональності, легкість, компактність, простоту використання та сучасний дизайн.
- Низький рівень шуму;
- Технологія інвертор;
- USB-роз'єми;
- Вихідна напруга постійного струму 12VDC.
- 4-х тактні бензинові двигуни розроблені CGM;
- Ручний запуск для мод. 2200I та 3300I;
Галузь застосування
- Кемпінг;
- Автопричепи;
- Приватні будинки/дача;
- Хобі.
| Модель | kVA max | kW max | Кіл-ть циліндрів | Витрати палива | Паливний бак | Вага | Габарити | Рівень демпфування шума | Запуск | Конфігурація панелі | |
| л/час | Л | кг | мм | dB(A)@7mt | |||||||
| 2200I | 2,2 | 2 | 1 | 0,7 | 4 | 18.3 | 435x290x440H | 62 | S | 2xSchuko + 2xUSB |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 000 ₴







